1 Yaş Daha Büyüdüm

on

Merhabalar,

Bayağıdır bir yazı yazma hevesim vardı onu da doğum günüme denk getirdim. Bu yazıyı yazarken biraz sinirli ve mutlu karışımı birşey içerisinde olsam bile bu yazıyı yazmak istedim. Aslında bir yıl içerisinde neler öğrendim, neler yaşadım tarzında bir yazı olucak gibi duruyor.

Bu Gün Doğum Günüm

Öncelikle doğum günüm ve kutlamam ile yazımıza başlayalım. Doğum günü kutlamasını 2 gün önce yani 26 Kasım günü ailem ve akrabalarımla beraber kutladık. Hayalim de ki doğum günlerine

img_1554

ulaşamasak bile akraba bağlarının kopmadığını görmek, hep beraber olmak bile bazen hayalimizdeki doğum günlerinin yerini tutmaya yetebiliyor. Bu yüzden her zaman ailenizle ve akrabalarınızla aranızı sıkı tutun. Görürseler hepsine selam olsun!

Neler Yaptık Yapamadık

Gelelim yazmak istediğim başlıklardan birine daha. Neler yaptım olarak yazımızın akıcılığını bozmadan devam edelim. Bu sene içerisinde (28 Kasım 2015-2016) sektörel olarak çok iyi kişilerle tanıştım. Kendimi iyice geliştirdim ve Üniversite hazırlıklarına başladım. Hayallerime bir adım daha yaklaşmak için gölümüzün bir damlasını daha bu sene verdim desem bu cümleyle en iyi

şekilde desteklerim. Yapamadıklarıma gelirsem çok şey yapamadım. Bu çok şeyi yapamakta hayattaki deneyim defterime bir kaç sayfa doldurdu diyelim. O defterin son yaprağına da bir gün ulaşacağım.

Bu Seneden Bunu İstiyorum

Bu seneden bunu istiyorum demek yerine yapacağım demeyi tercih ediyorum. Bu sene hayallerimin olduğu gölün %70-80 lik kısmını damlalarla dolduracağım. İşte bu sene bu hayalimi istiyorum. Sağlık, mutluluk ve huzur istiyorum. Gereksiz kafa doldurcak olanlarında benden uzak durmasını istiyorum.

Kısa bir yazı oldu evet ilerde kişisel yazıları uzattıkça bu metinlerinde uzayacağı görüşündeyim. Burdan Yunus Omacı, Muzaffer Karaman, Yiğit Yıldız, Metehan Güzel, Haktan Şenses, Furkan Budak, Atakan Şahindokuyucu, Berkcan Özenç, Enes Yaralı ve isimleri aklıma gelmeyen tüm değerli arkadaşlarıma selam söylüyorum. Biz bize mutluyuz….